Projektowanie kuchni Warszawa

Będąca jednym z najważniejszych pomieszczeń w mieszkaniach oraz domach kuchnia to miejsce, które powinno być funkcjonalne i zarazem atrakcyjne wizualnie. Z tego względu warto zdecydować się na profesjonalny projekt zagospodarowania jej wnętrza. Możemy przygotować w tym wypadku kompletną koncepcję aranżacji. Inwestorów zainteresowanych, ile kosztuje współpraca z nami, zachęcamy do kontaktu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, proponując rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb. Projektowanie kuchni online realizujemy m.in. dla klientów z Warszawy, ale też innych miejscowości.

Stworzenie aranżacji kuchni – zalety współpracy z biurem projektów

Wielu właścicieli mieszkań czy domów decyduje się na samodzielne wykańczanie przestrzeni. Jest to zadanie trudne z wielu powodów. Przede wszystkim niezbędna okazuje się wiedza pozwalająca na wdrożenie ergonomicznych rozwiązań we wnętrzach. To bardzo ważne w kuchni – szczególnie gdy jest ona niewielka. Profesjonalne projektowanie online układu funkcjonalnego i estetycznego zarazem wymaga też znajomości ofert sklepów meblowych czy budowlanych oraz możliwości uwzględnienia poszczególnych elementów wyposażenia przygotowywanych na indywidualne zamówienie. Pozwala to uniknąć zakupu mało praktycznych czy niepasujących do konkretnej aranżacji stołów, szafek lub blatów.

Informacje w tym zakresie zawiera profesjonalny projekt kuchni. Klient otrzymuje szereg danych, wiedząc doskonale, ile kosztują poszczególne meble czy materiały wykończeniowe. Projektowanie realizowane online daje ponadto możliwość przedstawienia kilku koncepcji, do czego służy 3D wizualizacja. To nowoczesne narzędzie, dzięki któremu dopasowanie wnętrz do indywidualnych preferencji staje się jeszcze łatwiejsze.


Pracujący w naszym biurze specjaliści zawsze mają na uwadze charakterystykę pomieszczenia, które jest im powierzane do aranżacji. Projekty kuchni uwzględniają wszelkiego rodzaju nietypowe rozwiązania konstrukcyjne. Często stanowią one problem przy wykańczaniu np. mieszkań z rynku wtórnego znajdujących się w blokach wielorodzinnych czy kamienicach. Profesjonalne projektowanie online to zarówno dopasowywanie mebli, jak i kolorystyki i wzornictwa wystroju wnętrz – ścian, sufitów, a nawet stolarki okiennej i drzwiowej. Dzięki współpracy z nami inwestor zyskuje zatem m.in.:

  • gwarancję dostosowania projektu kuchni do parametrów technicznych pomieszczenia, a także potrzeb i wymagań klienta,
  • rzetelnie przygotowany kosztorys, który pozwala uzyskać informacje, ile kosztuje np. konkretny mebel i czy istnieją tańsze lub droższe zamienniki,
  • koncepcję elementów wyposażenia na wymiar wykonywanych następnie przez zakład stolarski,
  • plan ergonomicznego, funkcjonalnego wnętrza z aranżacją obejmującą podział kuchni na poszczególne strefy z uwzględnieniem miejsca do przygotowywania posiłków, spożywania ich, a także przechowywania zapasów i naczyń.

Złożony, kompleksowy i profesjonalny projekt trudno stworzyć zatem we własnym zakresie bez odpowiedniej wiedzy, ale też doświadczenia i wsparcia technicznego. Narzędzia do wykonywania tego typu prac online oraz przedstawiania klientom rezultatów w formie prezentacji aranżacji na trójwymiarowej wizualizacji to specjalistyczne programy, którymi dysponujemy. W ten sposób powstają np. kuchnie nowoczesne, klasyczne czy skandynawskie.

Czy warto zdecydować się na projektowanie kuchni online?

Nasze usługi kierujemy zarówno do inwestorów z Warszawy, jak i innych miejscowości w kraju i poza nim. Jesteśmy w stanie obsłużyć właścicieli mieszkań czy domów znajdujących się w każdym mieście, działając online. Projekt kuchni tworzymy w takim wypadku bez konieczności organizowania bezpośrednich spotkań np. w biurze. Konsultacje odbywają się zdalnie – z wykorzystaniem wideokonferencji. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala klientom zapoznać się z koncepcją aranżacji wnętrz i profesjonalną wizualizacją 3D. Wskazujemy też, ile kosztuje każdy z wybranych elementów wyposażenia i szczegółowo omawiamy możliwości w zakresie przygotowania spersonalizowanych mebli.


To świetny wybór dla osób, które cenią rzetelność, doświadczenie i szeroką wiedzę naszego zespołu ekspertów, a jednocześnie zamieszkują miejscowości inne niż Warszawa lub po prostu szukają najwygodniejszego sposobu na stworzenie planu wykończenia wnętrz. Projektowanie online zrealizowane profesjonalnie to zatem doskonały pomysł na zaplanowanie aranżacji dużej kuchni lub niewielkiego pomieszczenia – bez konieczności osobistego udawania się na konsultacje do naszego biura w stolicy.

project kuchni Warszawa

Co dokładnie wchodzi w skład kompletnego projektu kuchni?

Dbamy o to, by każdy z przygotowanych planów obejmował wszystkie etapy wykańczania wspomnianych wnętrz. Z tego względu tworzone koncepcje to zarówno schemat rozmieszczenia poszczególnych mebli, jak i elementów konstrukcyjnych w postaci ewentualnych ścian działowych, ale też dobór roślinności do konkretnej aranżacji. Przestrzeń organizowana jest kompleksowo, co oznacza wykonanie układu funkcjonalnego i ergonomicznego. Projektowanie online lub stacjonarnie zawsze przeprowadzamy profesjonalnie, co oznacza dołączenie dokumentacji technicznej dla każdego klienta. Całość składa się zatem z:

  • funkcjonalnego projektu kuchni obejmującego wszystkie elementy wyposażenia wnętrz,
  • danych na temat armatury sanitarnej, części hydraulicznych, doprowadzenia do instalacji sieciowych,
  • informacji odnośnie do rekomendowanych rozwiązań w zakresie elektryki,
  • profesjonalnego planu technicznego przeznaczonego dla wykonawców i podwykonawców, którzy będą zajmować się realizacją zadań związanych m.in. ze wznoszeniem ścian działowych czy przygotowywaniem sufitów podwieszanych,
  • listę wykorzystanych w projekcie mebli z wyszczególnieniem ich producentów i sklepów, w których są dostępne oraz wyszczególnieniem, ile kosztuje każdy z wymienionych elementów aranżacji.

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zmodyfikować zawartość danej koncepcji online, dopasowując ją do preferencji zamawiającego.

Czy projekt aranżacji jest niezbędny przy wykańczaniu każdej kuchni?

Pomieszczenie przeznaczone do przyrządzania posiłków to ważna część domu czy mieszkania. Warto o tym pamiętać na etapie wykończenia wnętrz, zlecając profesjonalne projektowanie online naszym specjalistom. To doskonały sposób na uzyskanie pożądanej funkcjonalności w przypadku, gdy dostępna jest niewielka powierzchnia użytkowa. Przy większych przestrzeniach ich zagospodarowanie w takiej formie, by były ergonomiczne i praktyczne w eksploatacji, także jest zadaniem trudnym. Niezależnie od typu kuchni dobrze jest zatem uzyskać projekt jej aranżacji wykonany przez specjalistów.

Nasz zespół jest w stanie stworzyć wnętrze w konkretnej stylistyce, uwzględniając wszelkie uwagi klienta. Po przedstawieniu online lub stacjonarnie wizualizacji 3D możemy też nanieść ewentualne poprawki. Do każdej realizacji podchodzimy profesjonalnie, informując inwestora już na początkowym etapie współpracy, ile kosztuje projekt kuchni w konkretnej aranżacji. Zapraszamy do współpracy!