Salon z projektorem – pomysły na modny wystrój

Salon z projektorem – pomysły na modny wystrój

Lubisz organizować wieczory filmowe z przyjaciółmi lub romantyczne seanse? Zwyczajny telewizor może nie wystarczyć. Przekonaj się, w jakich aranżacjach sprawdzi się projektor i czy będzie pasował do Twojego salonu! Skorzystaj z naszych podpowiedzi i stwórz nowoczesne wnętrze.


More

Dekorowanie domu na święta – poznaj sprawdzone ozdoby!

Dekorowanie domu na święta – poznaj sprawdzone ozdoby!

Lubisz czuć świąteczny klimat i szukasz inspiracji, jak udekorować dom? Przeczytaj ten artykuł i skorzystaj z naszych podpowiedzi, dzięki którym Twoje wnętrza będą wyglądać stylowo. Sprawdź, na co zwrócić uwagę i kiedy warto zaangażować projektanta.


More

Rysunki na ścianie – pomysł na aranżację pokoju dziecka

Rysunki na ścianie – pomysł na aranżację pokoju dziecka

Urządzenie przytulnego, a zarazem eleganckiego pomieszczenia dla dziecka wymaga rozsądnego projektowania przestrzeni. Pamiętaj, że miejsce to rządzi się własnymi prawami i może być nieco szalone. Z drugiej jednak strony, warto zadbać o to, by pokoik wyglądał schludnie i nie zamienił się we wnętrze przedszkolnej sali. Jak pogodzić te dwa założenia? Jeśli chcesz się tego dowiedzieć – przeczytaj artykuł!


More

Home office: jak urządzić miejsce do pracy?

Home office: jak urządzić miejsce do pracy?

Coraz więcej osób decyduje się na pracę zdalną. Aby jednak była ona efektywna, niezbędne jest właściwe zorganizowanie przestrzeni i zapewnienie sobie przyjaznego środowiska. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak w trzech krokach zaprojektować wnętrze pokoju, by wydzielić w nim komfortowy kąt sprzyjający skupieniu – zapraszamy do lektury. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym inspiracjom łatwo zorganizujesz domowe biuro i oddzielisz obowiązki zawodowe od życia rodzinnego.


More

Jak zaplanować wnętrze szafy?

Jak zaplanować wnętrze szafy?

Umiejętne zagospodarowanie przestrzeni w meblach może sprawić, że mimo ograniczonych gabarytów, staną się one pojemne i funkcjonalne. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak prawidłowo projektować wnętrze szafy w sprytny i przemyślany sposób – zapraszamy do lektury. Dzięki naszym poradom zapanujesz nad chaosem w garderobie i zaoszczędzisz sobie stresu z nim związanego.


More

Jakie oświetlenie do łazienki?

Jakie oświetlenie do łazienki?

Dobranie odpowiedniego oświetlenia wnętrza jest równie istotne, jak rozplanowanie przestrzeni. W pomieszczeniach o szczególnym przeznaczeniu, takich jak łazienka, ta kwestia ma jeszcze większe znaczenie. Jeśli odpowiednio zaprojektujesz rozmieszczenie punktów świetlnych, możesz całkowicie zmienić wygląd wnętrza, a także sprawić, że stanie się ono bardziej funkcjonalne i optycznie większe. Jeżeli chcesz wiedzieć, jak robi to projektant – zapraszamy do lektury.


More

Jak urządzić miejsce do pracy?

Jak urządzić miejsce do pracy?

Efektywna praca z domu wymaga przede wszystkim sprytnego projektowania przestrzeni. Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób zagospodarować wnętrze, by stworzyć w nim miejsce sprzyjające skupieniu – zapraszamy do lektury. Wierzymy, że dzięki naszym inspiracjom łatwo zorganizujesz sobie domowe biuro i oddzielisz obowiązki zawodowe od życia rodzinnego.


More

Jak trzymać rower w mieszkaniu?

Jak trzymać rower w mieszkaniu?

Przechowywanie roweru nie jest prostą sprawą dla osób mieszkających w blokach – należy znaleźć miejsce, w którym będzie on zabezpieczony przed kradzieżą, a zarazem nie będzie nikomu przeszkadzał. W praktyce najczęściej oznacza to trzymanie go w mieszkaniu. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wygospodarować na niego miejsce w ciasnym wnętrzu – przeczytaj artykuł. Doświadczony projektant podpowiada – sprawdź!


More

Jakie rośliny do sypialni?

Jakie rośliny do sypialni?

Jeśli jesteś na etapie projektowania lub urządzania sypialni i zastanawiasz się, jakie rośliny będą do niej najbardziej odpowiednie – zapraszamy do lektury. Wierzymy, że po przeczytaniu artykułu uda Ci się stworzyć przytulne i piękne wnętrze, w którym będziesz z przyjemnością zażywać relaksu oraz nabierać sił na kolejny dzień.


More

Aranżacja małej toalety

Aranżacja małej toalety

Funkcjonalne urządzenie małego wnętrza to, wbrew pozorom, całkiem duże wyzwanie. Zagospodarowanie niewielkiej przestrzeni wymaga nieszablonowego myślenia i zastosowania sprytnych, przemyślanych rozwiązań. Jeśli jesteś właśnie na etapie aranżacji lub remontu i poszukujesz inspiracji – zapraszamy do lektury. Mamy nadzieję, że dzięki naszym sugestiom uda Ci się stworzyć toaletę, jakiej nie powstydziłby się zawodowy projektant wnętrz.


More