Jakie dodatki wybrać do przedpokoju?

Jakie dodatki wybrać do przedpokoju?

Przedpokój to pierwsze pomieszczenie, jakie zobaczą Twoi goście. Nic zatem dziwnego, że pragniesz, by prezentował się on stylowo i elegancko. Wygląd to jednak nie wszystko: należy jeszcze tak zaprojektować jego wnętrze, by było ono jak najbardziej funkcjonalne i wygodne. Jeśli zastanawiasz się, jak to zrobić i jakie dodatki będą Ci niezbędne dla osiągnięcia tego celu — zapraszamy do lektury!


More

Jak urządzić piwnicę w bloku?

Jak urządzić piwnicę w bloku?

Mieszkanie w bloku nie oznacza, że Twoja piwnica ma być tylko „komórką lokatorską”. Przeciwnie — jeśli urządzisz ją w sprytny i przemyślany sposób, może stać się bardzo użytecznym pomieszczeniem, które będzie pełniło szereg różnych funkcji. Jeśli zastanawiasz się, w jak tego dokonać i jak najlepiej zaaranżować przestrzeń, nie będąc zawodowym dekoratorem wnętrz — zapraszamy do lektury!


More

Jak urządzić łazienkę w stylu glamour?

Jak urządzić łazienkę w stylu glamour?

Hasło glamour kojarzy się z blaskiem i przepychem. Jest to jednak konwencja, która nadaje się nie tylko do luksusowych rezydencji. Jeśli nawet mieszkasz w bloku w dużym mieście, jak Warszawa czy Lublin, nie ma przeszkód, by Twoje lokum wpisywało się w ten właśnie styl.

Jeżeli marzysz o łazience glamour, zapraszamy do lektury. Dowiesz się z niej, na jakie elementy warto zwrócić uwagę podczas tworzenia projektu i jak dobrać odpowiednie dodatki, by zaaranżować pomieszczenie efektowne, a zarazem eleganckie.


More

Jak urządzić kuchnię w stylu rustykalnym?

Jak urządzić kuchnię w stylu rustykalnym?

Aranżacja kuchni w stylu rustykalnym kojarzy się z dzieciństwem, prostotą i sielskimi wakacjami, spędzanymi w małym domku u babci. Nie oznacza to jednak, że taka estetyka nie pasuje do mieszkania w bloku. Wręcz przeciwnie: stworzenie ciepłego, przytulnego pomieszczenia pozwoli Ci być bliżej natury nawet wtedy, gdy mieszkasz w centrum miasta. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak zaprojektować kuchnię w takiej stylistyce, zapraszamy do lektury!


More

Czy warto urządzić dom w stylu modern-classic?

Czy warto urządzić dom w stylu modern-classic?

Nowoczesna klasyka to styl szczególnie dla tych, którzy uważają, że takie połączenie jest możliwe i nie boją się kontrastów. Stanowi propozycję dla miłośników minimalizmu oraz tradycyjnych elementów wystroju. Poznaj opinię dekoratora z Lublina o nurcie modern-classic, który będzie pasował do każdego pomieszczenia!


More

Tapeta do łazienki?

Tapeta do łazienki?

Choć przyjęło się, że na ścianach w tym pomieszczeniu raczej montuje się kafelki, a nie tapetę, to jednak można sięgnąć także po inne rozwiązania wykończeniowe. To od Ciebie zależy, jaki projekt łazienki sobie wymarzysz. Dostępność materiałów, które nadają się do tego wnętrza i są odporne na panującą w nim wilgoć, pozwala skorzystać z różnych opcji. Jedną z nich jest właśnie tapeta. Jednak czy każda? Dowiedz się, jaka powinna być!


More

Co to jest styl shabby chic i jak go osiągnąć?

Co to jest styl shabby chic i jak go osiągnąć?

Jednym najmodniejszych obecnie trendów w dekorowaniu wnętrz jest urządzanie pomieszczeń w stylu shabby chic, który można by określić jako „postarzoną elegancję”. Do pewnego stopnia przypomina on królujący od kilku lat nurt vintage, jednak jest znacznie mniej zobowiązujący, a bardziej romantyczny. Polega on na docenieniu piękna przedmiotów „z duszą”: wyjątkowych, niekoniecznie drogich, ale połączonych w wysmakowany i przemyślany sposób z nowoczesnymi sprzętami. Jeśli chciałbyś urządzić mieszkanie w takim właśnie stylu, a nie wiesz, od czego zacząć, polecamy porady dekoratorów z Lublina, pracujących na co dzień w studio SubdaDesign. Dzięki ich wskazówkom łatwo wykreujesz wymarzone i jedyne w swoim rodzaju wnętrze.


More

Jak urządzić salon w stylu prowansalskim?

Jak urządzić salon w stylu prowansalskim?

Pokój dzienny to prawdziwe centrum domu. Ty i Twoi bliscy spędzacie w nim wolny czas, przyjmujecie gości, celebrujcie ważne dla Was chwile. To pomieszczenie jest też poniekąd wizytówką mieszkania. Nic zatem dziwnego, że pragniesz, by prezentowało się stylowo i szykownie, a zarazem odzwierciedlało Twoje upodobania.


More

Kuchnia w stylu retro

Kuchnia w stylu retro

Marzy Ci się ciepłe i przytulne kuchenne wnętrze inspirowane przeszłością? Specjaliści od projektowania i aranżacji wnętrz ze studia Subda Design w Lublinie mają dla Ciebie kilka sprawdzonych rozwiązań, dzięki którym w prosty i efektowny sposób wprowadzisz styl retro do swojej kuchni.


More

Łazienka retro

Łazienka retro

Piękne płytki podłogowe w połączeniu z klasyczną ceramiką sanitarną, stylowym oświetleniem i zabytkowymi meblami sprawiają, że łazienki w stylu retro wyglądają niczym prawdziwe dzieła sztuki. Jak stworzyć wyjątkowy projekt? Gdzie szukać inspiracji? Podpowiadają specjaliści ze studia Subda Design w Lublinie.


More