Jakie rośliny do sypialni?

Jakie rośliny do sypialni?

Jeśli jesteś na etapie projektowania lub urządzania sypialni i zastanawiasz się, jakie rośliny będą do niej najbardziej odpowiednie – zapraszamy do lektury. Wierzymy, że po przeczytaniu artykułu uda Ci się stworzyć przytulne i piękne wnętrze, w którym będziesz z przyjemnością zażywać relaksu oraz nabierać sił na kolejny dzień.


More

Aranżacja małej toalety

Aranżacja małej toalety

Funkcjonalne urządzenie małego wnętrza to, wbrew pozorom, całkiem duże wyzwanie. Zagospodarowanie niewielkiej przestrzeni wymaga nieszablonowego myślenia i zastosowania sprytnych, przemyślanych rozwiązań. Jeśli jesteś właśnie na etapie aranżacji lub remontu i poszukujesz inspiracji – zapraszamy do lektury. Mamy nadzieję, że dzięki naszym sugestiom uda Ci się stworzyć toaletę, jakiej nie powstydziłby się zawodowy projektant wnętrz.


More

Jak urządzić garaż?

Jak urządzić garaż?

Garaż to szczególne pomieszczenie – jest on przecież czymś więcej niż tylko miejscem, w którym parkujesz samochód. Często odgrywa też dodatkowe role, stając się warsztatem, schowkiem, drewutnią itp. Co zrobić, by na ograniczonej przestrzeni znaleźć miejsce dla wszystkich tych funkcji, nie będąc zawodowym projektantem wnętrz? Na co zwrócić uwagę i jakich elementów wyposażenia użyć, by jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń? Zapraszamy do lektury!


More

Oświetlenie LED w domu

Oświetlenie LED w domu

Oświetlenie LED cieszy się coraz większą popularnością. Spotyka się je nie tylko w obiektach komercyjnych jak np. sklepy, restauracje czy hotele, ale też w domach i mieszkaniach. Jeżeli Ty również zastanawiasz się nad zastosowaniem tego rozwiązania i chciałbyś dowiedzieć się więcej na jego temat, zapraszamy do lektury. Wierzymy, że dzięki naszym poradom osiągniesz efekt porównywalny z tym, jaki pomógłby Ci uzyskać profesjonalny dekorator wnętrz.


More

Czy warto mieć w domu antresolę?

Czy warto mieć w domu antresolę?

Zamontowanie w domu antresoli ma szereg zalet — nie tylko powiększa przestrzeń użytkową, ale też urozmaica wystrój wnętrza i znacznie poprawia jego funkcjonalność. Jeśli Ty również zastanawiasz się nad takim rozwiązaniem, ale nie jesteś pewien, czy sprawdzi się ono w Twoim domu — zapraszamy do lektury.


More

Jakie oświetlenie do sypialni?

Jakie oświetlenie do sypialni?

Zastanawiasz się, jakie oświetlenie będzie najlepsze do Twojej sypialni? Czym należy się kierować i na co warto zwrócić uwagę? Szukasz odpowiedzi na te pytania? Jeśli tak, to zapraszamy do lektury. Dzięki naszym poradom dowiesz się, jak za pomocą światła stworzyć alkowę, która stanie się Twoim azylem — miejscem, jakie pokochasz i w którym będziesz z przyjemnością zażywać relaksu.


More

Jakie dodatki wybrać do przedpokoju?

Jakie dodatki wybrać do przedpokoju?

Przedpokój to pierwsze pomieszczenie, jakie zobaczą Twoi goście. Nic zatem dziwnego, że pragniesz, by prezentował się on stylowo i elegancko. Wygląd to jednak nie wszystko: należy jeszcze tak zaprojektować jego wnętrze, by było ono jak najbardziej funkcjonalne i wygodne. Jeśli zastanawiasz się, jak to zrobić i jakie dodatki będą Ci niezbędne dla osiągnięcia tego celu — zapraszamy do lektury!


More

Jak urządzić piwnicę w bloku?

Jak urządzić piwnicę w bloku?

Mieszkanie w bloku nie oznacza, że Twoja piwnica ma być tylko „komórką lokatorską”. Przeciwnie — jeśli urządzisz ją w sprytny i przemyślany sposób, może stać się bardzo użytecznym pomieszczeniem, które będzie pełniło szereg różnych funkcji. Jeśli zastanawiasz się, w jak tego dokonać i jak najlepiej zaaranżować przestrzeń, nie będąc zawodowym dekoratorem wnętrz — zapraszamy do lektury!


More

Jak urządzić łazienkę w stylu glamour?

Jak urządzić łazienkę w stylu glamour?

Hasło glamour kojarzy się z blaskiem i przepychem. Jest to jednak konwencja, która nadaje się nie tylko do luksusowych rezydencji. Jeśli nawet mieszkasz w bloku w dużym mieście, jak Warszawa czy Lublin, nie ma przeszkód, by Twoje lokum wpisywało się w ten właśnie styl.

Jeżeli marzysz o łazience glamour, zapraszamy do lektury. Dowiesz się z niej, na jakie elementy warto zwrócić uwagę podczas tworzenia projektu i jak dobrać odpowiednie dodatki, by zaaranżować pomieszczenie efektowne, a zarazem eleganckie.


More

Jak urządzić kuchnię w stylu rustykalnym?

Jak urządzić kuchnię w stylu rustykalnym?

Aranżacja kuchni w stylu rustykalnym kojarzy się z dzieciństwem, prostotą i sielskimi wakacjami, spędzanymi w małym domku u babci. Nie oznacza to jednak, że taka estetyka nie pasuje do mieszkania w bloku. Wręcz przeciwnie: stworzenie ciepłego, przytulnego pomieszczenia pozwoli Ci być bliżej natury nawet wtedy, gdy mieszkasz w centrum miasta. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak zaprojektować kuchnię w takiej stylistyce, zapraszamy do lektury!


More