Czy warto mieć w domu antresolę?

Czy warto mieć w domu antresolę?

Zamontowanie w domu antresoli ma szereg zalet — nie tylko powiększa przestrzeń użytkową, ale też urozmaica wystrój wnętrza i znacznie poprawia jego funkcjonalność. Jeśli Ty również zastanawiasz się nad takim rozwiązaniem, ale nie jesteś pewien, czy sprawdzi się ono w Twoim domu — zapraszamy do lektury.


More

Jakie oświetlenie do sypialni?

Jakie oświetlenie do sypialni?

Zastanawiasz się, jakie oświetlenie będzie najlepsze do Twojej sypialni? Czym należy się kierować i na co warto zwrócić uwagę? Szukasz odpowiedzi na te pytania? Jeśli tak, to zapraszamy do lektury. Dzięki naszym poradom dowiesz się, jak za pomocą światła stworzyć alkowę, która stanie się Twoim azylem — miejscem, jakie pokochasz i w którym będziesz z przyjemnością zażywać relaksu.


More

Jakie dodatki wybrać do przedpokoju?

Jakie dodatki wybrać do przedpokoju?

Przedpokój to pierwsze pomieszczenie, jakie zobaczą Twoi goście. Nic zatem dziwnego, że pragniesz, by prezentował się on stylowo i elegancko. Wygląd to jednak nie wszystko: należy jeszcze tak zaprojektować jego wnętrze, by było ono jak najbardziej funkcjonalne i wygodne. Jeśli zastanawiasz się, jak to zrobić i jakie dodatki będą Ci niezbędne dla osiągnięcia tego celu — zapraszamy do lektury!


More

Jak urządzić piwnicę w bloku?

Jak urządzić piwnicę w bloku?

Mieszkanie w bloku nie oznacza, że Twoja piwnica ma być tylko „komórką lokatorską”. Przeciwnie — jeśli urządzisz ją w sprytny i przemyślany sposób, może stać się bardzo użytecznym pomieszczeniem, które będzie pełniło szereg różnych funkcji. Jeśli zastanawiasz się, w jak tego dokonać i jak najlepiej zaaranżować przestrzeń, nie będąc zawodowym dekoratorem wnętrz — zapraszamy do lektury!


More

Jak urządzić łazienkę w stylu glamour?

Jak urządzić łazienkę w stylu glamour?

Hasło glamour kojarzy się z blaskiem i przepychem. Jest to jednak konwencja, która nadaje się nie tylko do luksusowych rezydencji. Jeśli nawet mieszkasz w bloku w dużym mieście, jak Warszawa czy Lublin, nie ma przeszkód, by Twoje lokum wpisywało się w ten właśnie styl.

Jeżeli marzysz o łazience glamour, zapraszamy do lektury. Dowiesz się z niej, na jakie elementy warto zwrócić uwagę podczas tworzenia projektu i jak dobrać odpowiednie dodatki, by zaaranżować pomieszczenie efektowne, a zarazem eleganckie.


More

Jak urządzić kuchnię w stylu rustykalnym?

Jak urządzić kuchnię w stylu rustykalnym?

Aranżacja kuchni w stylu rustykalnym kojarzy się z dzieciństwem, prostotą i sielskimi wakacjami, spędzanymi w małym domku u babci. Nie oznacza to jednak, że taka estetyka nie pasuje do mieszkania w bloku. Wręcz przeciwnie: stworzenie ciepłego, przytulnego pomieszczenia pozwoli Ci być bliżej natury nawet wtedy, gdy mieszkasz w centrum miasta. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak zaprojektować kuchnię w takiej stylistyce, zapraszamy do lektury!


More

Czy warto urządzić dom w stylu modern-classic?

Czy warto urządzić dom w stylu modern-classic?

Nowoczesna klasyka to styl szczególnie dla tych, którzy uważają, że takie połączenie jest możliwe i nie boją się kontrastów. Stanowi propozycję dla miłośników minimalizmu oraz tradycyjnych elementów wystroju. Poznaj opinię dekoratora z Lublina o nurcie modern-classic, który będzie pasował do każdego pomieszczenia!


More

Tapeta do łazienki?

Tapeta do łazienki?

Choć przyjęło się, że na ścianach w tym pomieszczeniu raczej montuje się kafelki, a nie tapetę, to jednak można sięgnąć także po inne rozwiązania wykończeniowe. To od Ciebie zależy, jaki projekt łazienki sobie wymarzysz. Dostępność materiałów, które nadają się do tego wnętrza i są odporne na panującą w nim wilgoć, pozwala skorzystać z różnych opcji. Jedną z nich jest właśnie tapeta. Jednak czy każda? Dowiedz się, jaka powinna być!


More

Co to jest styl shabby chic i jak go osiągnąć?

Co to jest styl shabby chic i jak go osiągnąć?

Jednym najmodniejszych obecnie trendów w dekorowaniu wnętrz jest urządzanie pomieszczeń w stylu shabby chic, który można by określić jako „postarzoną elegancję”. Do pewnego stopnia przypomina on królujący od kilku lat nurt vintage, jednak jest znacznie mniej zobowiązujący, a bardziej romantyczny. Polega on na docenieniu piękna przedmiotów „z duszą”: wyjątkowych, niekoniecznie drogich, ale połączonych w wysmakowany i przemyślany sposób z nowoczesnymi sprzętami. Jeśli chciałbyś urządzić mieszkanie w takim właśnie stylu, a nie wiesz, od czego zacząć, polecamy porady dekoratorów z Lublina, pracujących na co dzień w studio SubdaDesign. Dzięki ich wskazówkom łatwo wykreujesz wymarzone i jedyne w swoim rodzaju wnętrze.


More

Jak urządzić salon w stylu prowansalskim?

Jak urządzić salon w stylu prowansalskim?

Pokój dzienny to prawdziwe centrum domu. Ty i Twoi bliscy spędzacie w nim wolny czas, przyjmujecie gości, celebrujcie ważne dla Was chwile. To pomieszczenie jest też poniekąd wizytówką mieszkania. Nic zatem dziwnego, że pragniesz, by prezentowało się stylowo i szykownie, a zarazem odzwierciedlało Twoje upodobania.


More