Profesjonalny architekt wnętrz – dlaczego warto powierzyć mu aranżację wnętrza?

 
 
 

Każdy z nas chciałby mieszkać i pracować w pięknym, wygodnym i funkcjonalnym wnętrzu. Jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, ile trudu wymaga idealny projekt wnętrza. Wiedza, doświadczenie i znajomość rynku – czyli to, czym dysponują profesjonalni projektanci wnętrz – pozwalają zaoszczędzić czas, nerwy i pieniądze.

Jak wygląda współpraca? Na początku dużo rozmawiamy. Poznajemy pomysły, marzenia, a także budżet, jakimi Państwo dysponujecie. Następnie prezentujemy dostępne rozwiązania techniczne oraz estetyczne i dyskutujemy, które z nich będą najbardziej odpowiednie.

Projekty wnętrz tworzymy od samych podstaw, takich jak układ funkcjonalny pomieszczeń wraz z uwzględnieniem punktów elektrycznych i hydraulicznych. Potem dopiero przechodzimy do wykończenia i detali. Meble, armatura, kafelki – dbamy, by były trwałe, gustowne, niepowtarzalne i dopasowane do klimatu wnętrza, jego kolorystyki oraz oświetlenia.

Dzięki temu, że znamy branżę od podszewki, oszczędzacie Państwo czas potrzebny na samodzielny research rynku, a także zyskujecie pewność, że realizacja projektu przebiegnie bez nieprzewidzianych sytuacji, np. zakup niewłaściwego materiału wykończeniowego.

Jako, że projektowanie wnętrz to nie tylko nasza praca, ale także pasja, nieustannie śledzimy trendy i inspiracje, którymi żyje nowoczesna architektura wnętrz. Dzięki temu każdy projekt wnętrza spod naszej ręki realizujemy z dużą dozą świeżości, odwagi i kreatywności.

W ciągu kilku lat praktyki spełniliśmy wiele marzeń o pięknej przestrzeni. Pracujemy dokładnie, profesjonalnie i szybko. Wiemy, co robimy, i potrafimy skutecznie przekonywać do skutecznych, często nietuzinkowych rozwiązań. Każdy może i powinien mieszkać pięknie.